IN ENGLISHemail 

 

 

 

 

Poniżej do kupna są dwa nowe albumy wydane w roku 2012.

"Maciej Kossowski - Czy pamiętasz nas dwoje," wydany przez Songrunners Music jest dostępny do kupna tylko na Internecie.

Poniższe zdjęcie prowadzi do sklepu gdzie można kupić jeden lub wiecej utworów używając kartę kredytową.

Kupno można dokonać z Polski i z innych krajow. Zamelduj się do systemu, wypełnij formę i otrzymasz własną Identifikacje i Paszport.

 

 

"Maciej Kossowski - Czy pamiętasz nas dwoje"

Opis

Wiele wody upłynęło na Wiśle pod Grudziądzkim mostem od czasu gdy Maciej Kossowski dokonał nagrań w latach 60-tych.

Większość utworów przetrwało próbę czasu dzięki jego talentowi muzycznemu i udanym nagraniom.
Obdarzony nieodpartym czarem scenicznym, rzadkim pełnym emocji głosem, wyobraź nią i wrażliwoscią muzyczną Maciej Kossowski osiagnął szczyt popularnosci przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych pozostawiając po sobie sznur niezapomnianych przebojów:

Wakacje z blondynką, Dwudziestolatki, Agatko pocałuj, Saga o cygance Darii, Szkolny bal, Jak dobrze mi z tym, Nie pozwól mi, Z cyganami w świat, To ty Mario, Nie mówię żegnaj, Pokaż mi drogę, Lepiej odejdź i więcej!

W roku 2012 Songrunners Music z dumą prezentuje nowy CD nagrany w Nowym Jorku pod tytułem: "Czy pamiętasz nas dwoje?" z nowymi przebojami.

CD zawiera 9-c nowych utworów ktore mają charakter Evergreen'ów i według mojej oceny przetrwają do następnego stulecia jako standarty nie tylko w interpretacji Maciej'a ale w interpretacjach przyszłych pokoleń piosenkarzy którzy niewątpliwie zapragną uzyć jego piosenki w swoich koncertach i w nagraniach.

"Czy pamiętasz nas dwoje?" - jest skarbnicą udanego autorstwa z universalną tematyką dotyczacą najsilniejszego instynktu ludzkiego którym jest...miłość.

Janusz Kostrzewa


"Maciej Kossowski - Wakacje z blondynką," album wydany przez Polskie Nagrania, Muza, na CD jest dostępny w sklepach w Polsce i na Internecie.

Poniższe zdjęcie prowadzi do sklepu Polskich Nagrań.

 ">

SONGRUNNERS MUSIC 2013

POLSKI